Proč my:
Firma IPV project se zaměřuje již řadu let na vizualizace, animace a projekční činnost ve stavebnictví a architektuře.Protože chápe potřeby architektů využívá 3D model nejen pro finální rastrové výstupy, ale i výstupy ve vektorových CAD formátech. Jako součást a podklad pro projektovou dokumentaci ve všech fázích. Tím se šetří čas i peníze vložené do vizualizace. Dále nabízí mobilitu včetně HW, t.j. práce přímo ve vašem ateliéru, takže máte možnost vše ihned ovlivnit dle vašich představ.
     V dnešní době se stává vizualizace nedílnou součástí moderní prezentace architektonického záměru. Není tedy otázkou pouze několika specializovaných firem. Finančně dostupný a výkonný HW i uživatelsky přátelský a účelný SW umožní po krátkém zaškolení samostatnou tvorbu. Vždy je jednodušší pokud můžete své myšlenky sami ihned realizovat nebo je musíte tlumočit. Můžeme vás ubezpečit, že tvorba vizualizací je tvůřčí proces v pravém slova smyslu s doposud netušenými možnostmi a nevidíme jediný důvod proč si tumo možnost odpírat.
     Rozhodnutí je na vás, zda si zpracování vizualizace objednáte nebo zda vás proškolíme.

Hezký den vám za firmu IPV project přeje
Pavel Vlasák


Detaily:
     Dle přání probíhá komunikace mezi námi klasicky (osobní návštěva, pošta) nebo elektronicky (internet) a to včetně korektur.
     Podklady mohou být v libovolných digitálních formátech CAD systémů nebo na papíře.
     Diskrétnost, spolehlivost, záruka pevných cen a termínů je samozřejmostí. Můžete si ověřit naše reference.
     Ceny jsou smluvní a tedy věcí náší vzájemné dohody, určitě vám vyjdeme vstříc. Ke každé zakázce či školení od nás obdržíte závaznou cenovou nabídku.
     Působnost není omezena, kanceláře máme v Hradci Králové i v Praze.Podrobnější informace získáte na adrese: info@ipvproject.com

Předchozí strana